نقطه آغاز هر رویدادی در دنیا خواسته است، حیات مجموعه ای از نیازها و پاسخ های طبیعی است که در کنار یک دیگر اکوسیستم زندگی مارا تشکیل داده اند. برای ابتدا در اواخر سال 1397، بنا شد که تا مسترگرافی را در برابر سوال از کجا دانلودش کنم، تاسیس کنیم، داستان پیداش مسترگرافی به زمانی بازمیگردد که طراحان زیادی در تهیه فایل های لایه باز به دلیل تحریم ها، سرعتشان کم شده و کمبود یک منبع فایل ایرانی به شدت حس می شد.

از مسترگرافی دانلودش کن! این جمله ایست که روزانه و چندین بار بدنبال شنیدنش هستیم. ما برای سوال کجا پیداش کنم بعضی از نیازهایمان پاسخ های ثابتی داریم، اگر ماده غذایی میخواهیم، احتمالا نزدیکترین سوپرمارکت جواب سوال ما خواهد بود، یا برای اقلام دارویی معمولا پاسخ ها دراگ‌استور مورد اعتمادمان است. آیا تابحال بدلیل ثابت بودن بعضی از پاسخ ها فکر کرده اید؟ نیاز خرید و تامین کالا نه فقط عرضه مستقیم محصول بلکه عرضه صحیح خدمت است. موجودی کامل یک سوپرمارکت، اصالت کالای یک داروخانه و خدمات پس از فروش یک فروشگاه خودرو همگی از عناوینی هستند که اصالت خرید و آرامش ذهن ما را شکل میدهند.

از کجا دانلودش کنم؟ مسترگرافی با وجود تمامی تحریم ها و مشکلات پیش رو توانسته که مجموعه ای کامل از فایل های لایه باز را در اختیار کاربران خود قرار دهد تا به راحتی تمام فایل های مورد نطر خویش را ار این طریق دانلود نمایند.

مجموعه ای که پیش روی شماست، تلاش دارد تا بهترین فایل های لایه باز و با کیفیت را با کمترین قیمت و در صورت توان کاملا رایگان در اختیار شما قرار دهد.